Banner

1 KUR ALANA 1 KUR HEDİYE

1 KUR ALANA 1 KUR HEDİYE

Açıklama

TÜRK-İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANTALYA YABANCI DİL KURSU
  (MEB ONAYLI HİJYENİK SINIFLARDA yada ONLİNE)
  Antalya şubesinde kursiyerlerine sunduğu yabancı dil eğitiminde Avrupa Dil Portfolyosu'nun belirlemiş olduğu 6 yabancı dil bilgisi seviyesine (A1, A2, B1, B2, C1, C2) uygun kurs programları yürütmektedir. Bu sayede aldığınız yabancı dil eğitimi, Avrupa ülkelerinde de geçerliliğe sahip olan dil bilgisi düzey sertifikası ile belgelenmektedir. Türk İngiliz Kültür Derneği Antalya İngilizce kursu, deneyimli ve alanında uzman eğitim kadrosu eşliğinde, orijinal kitaplar ve görsel-işitsel materyaller ile yürütülen kurs programlarında kursiyerler, etkin ve verimli bir yabancı dil öğrenim süreci geçirmektedir.

  İngilizce dil eğitimi, kursiyerlerin ulaşmak istediği hedeflere göre farklı kurs programları dahilinde sunulmaktadır. Hedefe göre belirlenen program içeriklerinin tümünde kursiyerlerin ihtiyaçları belirlendikten sonra ilgili dil eğitimi sunulmaktadır.

KURS PROGRAMLARIMIZ


GENEL İNGİLİZCE / GENERAL ENGLISH

  Türk-İngiliz Kültür Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu bünyesinde kursiyerlere, yabancı dil öğreniminde esas olan dört temel beceriyi (Listening, Speaking, Reading, Writing) kazandırmaya ve hepsini aynı anda geliştirmeye yönelik olarak içeriği belirlenen kurs programları dahilinde Antalya'da İngilizce dil eğitimi verilmektedir.   Kursiyerlerin etkin olarak katılımını sağlayacak bol aktivite ve uygulama eşliğinde yürütülen dersler de ders kitaplarının yanı sıra birçok görsel-işitsel materyal eşliğinde somutlaştırmalar sunulmakta ve böylece yabancı dil eğitimi dil bilgisi kuralları çerçevesinde sıkışıp kalmamaktadır. Yürütülen eğitim programları dahilinde kursiyerleri, dil bilgisi kurallarını uygun durumlarda kullanabilme ve kullanılan yapıları anlamlandırabilme becerilerini kazandırmak hedeflenir ve bu amaç doğrultusunda kurs program içeriği düzenlenir.   Genel İngilizce Dil Eğitimi kurs programlarında İletişimsel Yaklaşım Metodu kullanılmakta; eğitmenler rehber konumunda, kursiyerler ise keşfeden ve üreten konumundadır. Küçük gruplar ile yürütülen dil eğitimi süresince kursiyerler, sürekli olarak aktif durumdadır ve bu etkin bir dil kullanıcısı olabilmek için esas olandır.

                                                   

NORMAL PROGRAMLAR

GÜNLER

SAATLER

TOPLAM SÜRE

PAZARTESİ -ÇARŞAMBA - CUMA

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

SALI - PERŞEMBE

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

CUMARTESİ- PAZAR

SABAH:10.00-12.35

 

AKŞAM:18.00-20.30


- - - - - - - - - - - - - - - - - - 

SABAH

10:00-12:30

ÖĞLE

13:00-15:30

 

2 SEVİYE

HAFTADA 3 GÜN OLURSA 2,5 AY DİĞERLERİNDE 4 AY SÜRMEKTEDİR

                                     

 

 

 

 


Ne öğreneceğim?

  • Alfabe

  • Tealffuz

  • Okuma

Gereklilikler

  • Herhangi bir gerekliliği yok
TL6000TL4400
Satın al

Kurs özellikleri

  • Öğrenciler 0
  • Sertifika Evet
  • Seviye Başlangıç
  • Kategori Yabancı Dil Kursları