Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Yabancı dil eğitiminde eğitiminde tüm Avrupa da yaygın olarak kullanılan Avrupa Dil portföyü sistemini benimseyerek kafalarda oluşabilecek karışıklıklara engel olmaya çalıştık.Bu çerçevede Başlangıç Orta Ve ileri seviyelerde eğitimler vermekteyiz.Sırasıyla A1,A2,B1,B2,C1,C2 olarak toplamda 8 seviye bulunmaktadır.

Bu sorunun cevabını verebilmek için beklentiyi değerlendirmek lazım, eğer sizin beklentiniz sadece restoranda menü ısmarlamak, adres sormak, kısa, basit, günlük ihtiyaçları karşılamaktan ibaretse bunu 2 seviyelik bir eğitimin ardından da yapabilirsiniz. Fakat amacınız daha profesyonel, sağlıklı bir iletişim kurmaksa ve duygu ve düşüncelerimize yer vermekse, bu seviye kesinlikle yeterli olmayacaktır.Bir yabancı dili iyi konuşabilmek için en az B2 seviyesini bitirmek gerekir.Buda yaklaşık 1 yıllık bir süre demektir.

Derslere devam gerekiyor. Eğer öğrenci ara vermeyi düşünüyorsa bunu mutlaka nedenleri ile birlikte öğrenci işlerine bildirmelidir. Zira eğitimdeki devamsızlığınız başta kur hakkı olmak üzere kurum veya sistemle ilgili soru ve düşüncelerinizin cevapsız kalmasına neden olabilir.